Mateřská školka Jevany

Mateřská škola Jevany spustila své vlastní webové stránky www.msjevany.cz. Naleznete zde informace, které jste dosud hledali na našich stránkách: akce mateřské školy, jídelníček a spustu jiných podrobností.

 

 

 

 

Nejbližší svoz tříděného odpadu v Jevanech

Nejbližším termínem pro svoz tříděného odpadu je 5. prosinec, kdy se sváží  PLAST (žluté pytle).

Kompletní rozpis svozů tříděného odpadu včetně pravidel pro třídění a nakládku naleznete zde.

Netříděný komunální odpad se z popelnic sváží každou středu brzo ráno.

Výlovy místních rybníků

Výlovy místních rybníků tradiční metodou umožní nejen shlédnout nevšední zážitek, ale rovnou zakoupit na místě hráze rybníka čerstvě vylovenou rybu.

 

Výlov Jevanského rybníka je v pátek 31.října, výlov Vyžlovského rybníka následuje v sobotu 8.listopadu 2014. V těchto případech se prodává ulovená ryba přímo na místě. Další rybníky (bez prodeje ryb pro veřejnost) se loví 12.listopadu (rybník Pařez), 14.listopadu (Louňovický rybník) a 19.listopadu (Šáchovec). 

Občanské sdružení TUDY Z NUDY - akce PODZIM 2014

 LAMPIÓNOVÁ PROCHÁZKA VYŽLOVKOU aneb USPÁVÁNÍ JEŽKŮ – 28.10.2014 (úterý)

Jak víme, zimní čas ježci přečkávají zimním spánkem, do kterého upadají v říjnu a zimní spánek trvá většinou do března. Proto půjdeme ježky vyprovodit a uspat společnou písničkou. 

Kdy a kde? Od 17.00 hodin, startujeme V Březinkách u fotbalového hřiště, dále půjdeme ulicí Sportovní, V Březinkách, Pod Strání do Jevanské ulice, pak ulicí Na Bělidle směrem na koupaliště, kde ježky uspíme. 

Na koupališti občerstvení tzv. kdo co přinese, táborák zajištěn. Sebou lampióny, baterky, nakresleného či vyrobeného ježka. V případě deště se akce ruší. Sledujte www.tudyznudy.eu 

 

LAMPIÓNOVÁ PROCHÁZKA V JEVANECH aneb USPÁVÁNÍ JEŽKŮ – 8.11.2014 (sobota)

Kdy a kde? Od 16.15 hodin, startujeme na parkovišti u rybníka a půjdeme ulicí Na Skalce, kolem dětského hřiště ulicí Sportovní až do lesa a lesem dolů do ulice Na Skalce a ulicí Družstevní zpět na parkoviště, kde budeme uspávat ježky k zimnímu spánku. 

Sebou lampióny, baterky, nakresleného či vyrobeného ježka. V případě deště se akce ruší. Sledujte www.tudyznudy.eu