Nejbližší svoz tříděného odpadu v Jevanech

Nejbližším termínem pro svoz tříděného odpadu je 9.září (pátek), kdy se sváží PLAST (žlutý pytel).

 

Kompletní rozpis svozů tříděného odpadu včetně pravidel pro třídění a nakládku naleznete zde. Netříděný komunální odpad se z popelnic sváží každou středu brzo ráno.

 

 Svoz separovaného odpadu

Kroužky TUDY Z NUDY připravované na školní rok 2016/2017

Nábor do SPRÁVŇÁCKÉHO KROUŽKU-odpolední kroužek pro kluky a holky, kteří se rozvíjí všestranně, jsou aktivní, chtějí sportovat, běhat, cvičit jógu, zpívat, tvořit, poznávat okolí Jevan,přírodu a nové   kamarády. Kroužek je veden respektujícím způsobem k dětem a zážitkovou pedagogikou. Kroužek bude probíhat od října 2016, každé pondělí (Správňák pokročilý a starší 4,5 až 6,5 let) nebo středu (Správňák mladší 3-5 let) od 16,00 do 17,00 hodin. Děti budou rozděleny na mladší a starší (pokud by někomu nevyhovovalo prosím piště do mailu). Kapacita omezena. LOGOPEDICKÁ PREVENCE-kroužek "Jazýček", určen celkově pro 6 dětí, bude se konat od října každé pondělí od 15:15 do 15: 50 hodin.            

Pro více informací o připravovaných kroužcích kontaktujte Janu Pelikánovou 775 723 292 nebo mail: tudyznudy@email.cz.

Kino v Jevanech

Do konce prázdnit jsou zrušena všechna promítání v kině.

 

 

 

 

 

Jevanská infolinka

Jevanská infolinka je SMS služba OÚ Jevany. Byla spuštěna 17.9.2014. Cílem této služby je poskytování aktuálních informací o dění v obci formou SMS zpráv. Pokud si přejete dostávat aktuální informace o dění v obci, odešlete SMS zprávu na tel. číslo 778 06 60 70 ve tvaru: „JI“. Následně Vám budou zasílány informační zprávy. Jestliže chcete nějakou aktuální informaci "OZNÁMIT" prostřednictvím Jevanské infolinky. Odešlete zprávu o události na tel. číslo 778 06 60 70.  Vaše informace bude přeposlána všem registrovaným uživatelům, kteří se SMS zprávou přihlásili k odběru informací. Přejete-li si službu zrušit napište SMS zprávu ve tvaru: „NECHCI DOSTÁVAT ZPRÁVY“ a pošlete ji na již zmiňované telefonní číslo 778 06 60 70.

Jaké zprávy jsou prostřednictvím Jevanské linky rozesílány. Pořádání kulturních, sportovních akcí a koncertů, výstav atd. Jevanská infolinka bude sloužit k předávání důležitých zpráv OÚ Jevany, o svozech tříděného odpadu, dozvíte se o nalezení či ztrátě domácích mazlíčků, apod.Oznámení a zprávy budou korigovány, aby nebyl Váš telefon zahlcen nepřiměřeným množstvím informací.

Registrace k odběru SMS informací je ZDARMA. Za registrační nebo oznamovací SMS platíte cenu podle Vašeho tarifu. Pokud cestujete do zahraničí i příchozí zprávy Vám budou účtovány dle Vašeho aktuálního tarifu.