Nejbližší svoz tříděného odpadu v Jevanech

Nejbližším termínem pro svoz tříděného odpadu je 17.března (pátek), kdy se sváží PAPÍR (modrý pytel).

 Kompletní rozpis svozů tříděného odpadu včetně pravidel pro třídění a nakládku naleznete zde. Netříděný komunální odpad se z popelnic sváží každou středu brzo ráno.

 Svoz separovaného odpadu

Instalace nových laviček

Jevany o.p.s. děkuje za spolupráci SDH Jevany při instalaci nových laviček, která proběhla ve středu 7. září 2016. Lavičky jsou usazeny v okolí rybníků Ján a Švejcar. Více fotografií z realizované akce najdete v sekci "naše činnost".

Kroužky TUDY Z NUDY 2017

 SPRÁVŇÁCKÝ KROUŽEK-odpolední kroužek pro kluky a holky, kteří se rozvíjí všestranně, jsou aktivní, chtějí sportovat, běhat, cvičit jógu, zpívat, tvořit, poznávat okolí Jevan,přírodu a nové kamarády. Kroužek je veden respektujícím způsobem k dětem a zážitkovou pedagogikou. Kroužek probíhá každé pondělí od 16:10 do 17:10 hodin. Lektorka: Jana Pelikánová.

LOGOPEDICKÁ PREVENCE-kroužek "Jazýček", určen celkově pro 6 dětí,  koná se každé pondělí od 15:30 do 16:00 hodin. 

HRÁTKY S BATOLÁTKY-každé úterý zábavná hodina pro nejmenší od 9,00 do 10,00 hodin a od 10,00 do 11,30hodin. Určené pro rodiče a děti od 6 měsíců do 4 let. Čekají na Vás hudebně pohybové hry, cvičení, písničky a jednoduchá výtvarná tvoření. Lektorka: Jana Pelikánová Kurzovné 60,- Kč. Sledujte webové stránky tudyznudy.eu.

LOGOPEDIE- probíhá v úterý, dle objednání u lektorky. Objednávky na tel.: 603 173 414, lektorka: Mgr. Zuzana Hauzarová.     

ŠIKULOVÉ-tvořivý kroužek pro děti, kde si děti zkusí tradiční i netradiční výtvarné techniky probíhající každý čtvrtek od 16:00 o 17:00 hodin. Více informací u BcEvi Zemanové, tel.: 775 987 212.       

Pro více informací o činnosti TUDY Z NUDY a o připravovaných akcích kontaktujte Mgr. at Mrg. Janu Pelikánovou, DiS tel: 775 723 292 nebo mail: tudyznudy@email.cz.

VŠECHNY KURZY PROBÍHAJÍ V "BAREVNÉ TĚLOCVIČNĚ "V BUDOVĚ OBECNÍHO ÚŘADU, Černokostelecká 49.

 

Skanzen Kouřim - muzeum lidových staveb

Muzeum lidových staveb v Kouřimi, námi nazývaný spíše skanzen je kulturní památkou České republiky. Jedná se o muzeum v přírodě, shromažďující základní regionální typy lidové architektury z oblasti Čech a prezentující sociální i výtvarnou mnohotvarost a bohatost venkovského stavitelství.

Pestrý program, který pro nás organizují opravdoví nadšenci, naleznete zde v sekci pro návštěvníky.

Otevírací dobu , vstupné a jiné informace naleznete zde.