Mateřská školka Jevany

Jídelníček Mateřské školy Jevany na aktuální období naleznete zde .

Podívejte se též na nejbližší akce mateřské školy , které pro Vaše děti připravily učitelky.

 

 

 

 

Nejbližší svoz tříděného odpadu v Jevanech

Nejbližším termínem pro svoz tříděného odpadu je 24. října, kdy se sváží  PAPÍR (modré pytle).

Kompletní rozpis svozů tříděného odpadu včetně pravidel pro třídění a nakládku naleznete zde.

Netříděný komunální odpad se z popelnic sváží každou středu brzo ráno.

Občanské sdružení TUDY Z NUDY - akce PODZIM 2014

 LAMPIÓNOVÁ PROCHÁZKA VYŽLOVKOU aneb USPÁVÁNÍ JEŽKŮ - 28.10.2014 (úterý)

Jak víme, zimní čas ježci přečkávají zimním spánkem, do kterého upadají v říjnu a zimní spánek trvá většinou do března. Proto půjdeme ježky vyprovodit a uspat společnou písničkou. 

Od 17.00 hodin, startujeme V Březinkách u fotbalového hřiště, dále půjdeme ulicí Sportovní, V Březinkách, Pod Strání do Jevanské ulice, pak ulicí Na Bělidle směrem na koupaliště, kde ježky uspíme. 

Na koupališti občerstvení tzv. kdo co přinese, táborák zajištěn. Sebou lampióny, baterky, nakresleného či vyrobeného ježka. V případě deště se akce ruší. Sledujte www.tudyznudy.eu 

 

     

Občanské sdružení TUDY Z NUDY - informace o sdružení a jeho program

Naše jevanské občanské sdružení TUDY Z NUDY sídlí na adrese Pražská 220, Jevany. Více informací naleznete na www.tudyznudy.eu. Základními tezemi sdružení "TUDY Z NUDY" je : organizovat či podílet se na volnočasových aktivitách pro občany Jevan a dále i obcí okolních umožnit širokou informovanost v oblasti volnočasových aktivit, vzdělávání se, sportu a kultury podporovat vztah k přírodě a ekologii       Vytvářet ekonomickou základnu pro plnění svých cílů dalšími formami své činnosti napomáhat rozvoji veřejného života, kultury, zdraví apod. publikační činnost pro informační potřebu a jištění a úprava dostupných prostorů pro volnočasové aktivity vznik rodičovského centra péče o potřebné a sociálně slabé občany.